Продавець EcoPlot розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
38 відгуків
Оригінальні та сумісні витратні матеріали для плоттерів, копіювальних апаратів та БФП
+380 66 8655268
+380 66 8655268
+380 63 3156456
+380 44 2290521
 • EcoPlot
 • Новини
 • Перший широкоформатний плоттер Epson для рекламного ринку з чорнилом Ultrachrome RS на водній основі

Перший широкоформатний плоттер Epson для рекламного ринку з чорнилом Ultrachrome RS на водній основі

Перший широкоформатний плоттер Epson для рекламного ринку з чорнилом Ultrachrome RS на водній основі

Нові чорнило Epson Ultra Chrome RS на водній основі, що містять в якості сполучного речовини компоненти полімерних синтетичних смол, дозволять втілити будь-які задуми дизайнерів на різноманітних матеріалах, забезпечуючи незмінно високу якість друку.

Шестиколірний Epson SureColor SC-R5000 з максимальним форматом друку 64 дюйма – перша модель в серії SC-R. Плоттер оснащений сучасною друкуючої головкою PrecisionCore Micro TFP і чотирма тепловими сенсорами, які контролюють рівномірний прогрів матеріалу для однорідності кольору по всьому відбитку. Три незалежні сушіння (попередній нагрів / нагрів робочого столу / остаточна сушка) забезпечують стабільність перенесення кольорів на різних матеріалах. Завдяки ефективній системі сушіння та швидкому закріпленню чорнила по завершенні друку можлива оперативна ламінація або відвантаження товарів в той же день.

Довговічна друкуюча голівка PrecisionCore Micro TFP гарантує точність і повторюваність результату на всьому тиражі – від першого і до останнього відбитка. П'єзоелектрична технологія не використовує нагрівання друкуючої головки для подачі чорнила, відповідно, вона не деформується, а розмір краплі і точність позиціонування залишаються незмінними протягом усього терміну служби плоттера. При необхідності заміни друкуючої головки, процедура може виконуватися силами оператора для скорочення тимчасових витрат і підвищення продуктивності.

Плоттер SureColor SC-R5000 оснащений системою контролю натягу матеріалу Advanced Auto Tension, яка забезпечує стабільність геометрії зображення протягом усього тиражу, що важливо для друку об'єктів, що складаються з декількох стикованих полотен (наприклад, настінних покриттів). Гарантована повторюваність результату економить матеріал при друку і часу оператора на налаштування.

Модель оснащена автоматичною системою подачі чорнила – чорнильні пакети ємністю 1,5 літра кожен встановлюються в спеціальні слоти. Модифікація Epson SureColor SC-R5000L орієнтована на користувачів з великими обсягами друку і обладнана здвоєними слотами на кожен колір, тобто 2х1,5 літра, і підтримує функцію гарячої заміни в процесі друку.

Основні характеристики Epson SureColor SC-R5000

 • Чорнило на водній основі Epson UltraChrome RS з широким колірним охопленням;
 • Висока стійкість до подряпин;
 • Сертифікати екологічності чорнила GreenGuard Gold, AgBB і French-VOC;
 • Високоточна завантаження і подача носія з можливістю друку з рулону в рулон;
 • Система автоматичного контролю натягу носія;
 • Просте обслуговування і заміна запчастин оператором (у тому числі замінна оператором друкуюча головка);
 • Нова система сушіння з трьох нагрівачів (попередній нагрів / нагрів робочого столу / остаточна сушка);
 • Контейнери з чорнилами - 1.5 літра для користувачів зі середніми об'ємами друку та набори 2 х 1.5 л для користувачів з великими обсягами друку;
 • Сенсорна панель управління діагоналлю 4.3 дюйма;
 • ПО Epson Edge Print RIP для простої установки.

Epson SureColor SC-R5000 надійде в продаж на український ринок у першому кварталі 2021 року.